Caroline Søeborg Ahlefeldt
Caroline Søeborg Ahlefeldt er bestyrelsesformand i 2BM.
Caroline er kendt som en af pionererne indenfor Internet og e-business, og Caroline arbejder i dag med bestyrelsesarbejde i blandt andet Vækstfonden, LEGO og COOP.

Ud over de formelle pligter som bestyrelsesformandsposten medfører, giver Caroline direktionen sparring og coaching i udviklingen af selskabet.
Mads Eske Jessen

Mads Eske Jessen er partner og administrerende direktør i 2BM. Mads har efter en karriere indenfor personaleadministration og personaleledelse arbejdet med SAP hos IBM.

I 2BM er Mads' ansvarsområder forretningområdet SAP og administration.

Mads er medlem af bestyrelsen for Foreningen af SAP brugere (FSD) i Danmark.
Lars Bork Dylander

Partner Lars Bork Dylander har en baggrund som SAP konsulent fra Ernst & Young, hvor han har arbejdet med nogle af de største teknologiprojekter i Norden. Lars har fokus på teknologierne omkring SAP NetWeaver, portaler, mobile infrastructure og integration.

I 2BM er Lars' ansvarsområder teknologi og innovation.

 

 


  
 

 

Copyright © 2BM A/S - All Rights Reserved.

CMS - Content Management System by Media2.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!